REZERVASYON
TR EN
HAKKIMIZDA  
 

TÜRKİYE AÇIK BİR MÜZEDİR  İSTANBUL BU MÜZEYE AÇILAN EN GÜZEL KAPIDIR.


İSTANBUL TABİKİ GÜZELDİR, YARIMADAMIZ TARTIŞILMAZ GÜZELDİR. 

 

Tarihi yarımada (  dünya mirası) alanıdır. Yarımadamız, İstanbul’un (  Constantinapolis) 5000 yıl yüksek medeniyetler yaşanmış en güzel bölgesidir. Butik otelimiz bu medeniyetlerin bıraktığı miraslara o kadar yakındır ki yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yürüyüş yaptığınız her alan size tarihin üzerinde olduğunuz hissi verir.

 

İstanbul (  Constantinapolis), dünyanın en şanslı ,  en güzel doğası olan tarihsel bir şehridir. Otelimizin bulunduğu tarihi yarımada ise İstanbul’un  en  nadide bölgesidir; çok kıymetli değerlere sahiptir. yaşanmış medeniyetler ,doğası, panaromik gözüken güzellikleri;tabi ki Yeditepe üzerine kurulmuş olması, Marmara Denizi, Boğaziçi (  Bosphorus), Haliç (  Golden Horn )bunlar hep iç 

denizlerden meydana gelmiş eşsiz güzelliklerdir (  fiyortlardır).

 

Dünya’da yeditepe üzerine kurulmuş ikinci bir Yeditepeli  şehir yoktur. Biz sizi bu bölgede Türk misafirperverliğini göstererek ağırlamak isteriz.

Dünyanın ilk dikilen anıtı Sultanahmet Bölgesi’nde (  otelimize çok yakındır), Ayasofya(  Hagiasophia) , Yerebatan Sarnıcı (  Yerebatan Cistern) , Topkapı Sarayı (  Topkapı Palace) ,Sultanahmet Camisi (  Blue Mosque) , Arkeoloji Müzesi (  Archaeological Museum) ,Arasta Çarşısı (  Arasta Bazaar),Türk İslam Eserleri Müzesi (  Turkish and Islamic Art Museum),Aya İrini Kilisesi (  Hagia Irene Museum),Kapalıçarşı (  GrandBazaar) , Mısır Çarşısı (  Egyptian Bazaar)ve bunun gibi birçok tarihi eser  dünya mirası listesinde yer almaktadır. Tarihi yarımadamızı çepeçevre hala koruyan Bizans Surları anıt bir eserdir.

 

Çok eski zamanlarda İstanbul (  Constantinapolis) iken Sultanahmet Meydanı’ndaki Hipodrom’dan kalan tarihi değerler yeraltında gün ışığına çıkmayı beklemektedir. Tarihi Hipodrom Meydanı’nda çok geniş alanlarında gün ışığına çıkmış tarihi eserler de bulunmaktadır.

İşte biz bu tarihin içinde  Marmara Denizi kıyısında , Boğaziçine yakın , Haliç’i  yaşayan ; butik otelimizin karşısında Marmara Denizi’nde,

Prens Adaları’na bakan  Anadolu yakasını karşıdan gören komşuluk ilişkileri içindeyiz.

 

Butik otelimizde Türk misafirperverliğimizi göstermek için çok temiz ,bakımlı , büyük geniş odalarımızda sabahları zengin kahvaltı seçenekleri ile güler yüzümüzle hizmete hazırız.  

Dünya mirası  alanı içinde olmak (  kültür turizmi) için çok yakından görebileceğiniz kıymetlerdir.

Butik otelimiz bugünün konforu ve geçmişin atmosferi ile dış ve iç dekorasyonda yorumlanarak birleştirilmiştir.

Butik otelimiz Tarihi Yarımada’nın denize çok yakın olan en uç bölgesindedir; otelimizin önünde tarihi yarımadanın en nadide meydanı bulunmaktadır. Butik otelimiz 11 oda 30 yataklıdır.1 Suit delüks aile odamız ,3 ultralüks deniz manzaralı odamız , 7 Standart (  aile) odamız mevcuttur. Odalarımız  40 m² dir.

Deniz manzaralı odalarımız balkon teraslıdır; eşşiz manzarası etkileyicidir. Otelimizin girişindeki lobimiz ve kahvaltı salonumuz ön bahçesiyle bir bütünlük içindedir.

Ferah odalarımızın oturma alanı misafirlerimizin rahatı için ön plandadır. Asansör ,  klima , tv, uydu kanalları ,şifreli kasa , ücretsiz wifi ,minibar ve geniş banyosu mevcuttur.

 

HARİKA BİR AMBİYANSDA EŞSİZ TARİHİN VE MASMAVİ DENİZİN BULUŞTUĞU NOKTADA ,EŞSİZ BİR DEKORASYON VE ÖMÜR BOYU UNUTAMAYACAĞINIZ MÜTHİŞ Bİ TATİL SİZLERİ BEKLİYOR.

UNUTAMAYACAĞINIZ MÜTHİŞ Bİ KÜLTÜR GEZİSİ BU YIL SİZİ İSTANBUL’DA BEKLİYOR.

E-Bülten
Copyrights (c) 2015. www.ipekyolu_truhotel.net