İpekyolu Hotel

Rezervasyon

Servisler

 

 

Havaalanları Transferleri

Özel araç ve şöförlerimizle İstanbul Havaalanları otelimize ya da otelimizden havaalanlarına servislerimiz vardır. Bu servis Atatürk Havaalanı için 1 kişiden 4 kişiye kadar tek yön 90 lira olup Sabiha Gökçen Havaalanı için ise 180 liradır.

Bu servilerimiz kullanmak isterseniz uçuş kodunuzu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bize uçuş kodunuzu e-posta, telefon ya da dilediğiz herhangi bir şekilde  bildirebilirsiniz. Arkadaşımız araç ile birlikte sizi elinde isminiz yazılı bir tabela ile bekliyor olacak. Otelimizden havaalanlarına ve havaalanlarından otelimize dolmuş hizmetleri de vardır. Dolmuş hizmetlerimiz için uçuş saati bilgilerinizin hizmet masasına söylemeniz yeterlidir.

Hizmet Masası

Misafirlerimizin şehirdeki yapmak istediği tüm gezileri düzenleyebilen otelinizin masadır.

Rezervasyonlarınızı, tüm bilet alımlarınızı, araç kiralama işlemlerinizi, şehirde yapmak istediğiniz turları ya da sevdiğiniz birisine yapmak istediğiniz hoş süprizleri hazırlar.

Şehirde yapmak istedikleriniz için otelimizin içinde bulunan ön büro bölümüne bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Hizmet masasından tavsiye almanız önemle öneririz. Kahvaltı ve İnternet Erişimi

Otelimizin giriş katında her sabah 08:00 ile 10:30 arasında açık büfe türk kahvaltısı servis edilmektedir. Kahvaltımız ödemiş olduğunuz oda ücretine dahildir. 

Otelimizin tüm odalarında ve tesisimizin tüm alanlarında ücretsiz internet erişimi vardır. Otel genelinde kablosuz hızlı internet için ön büromuzdan şifre almanız yeterli olacaktır.

Bu servisimiz ücretsizdir.